ORTLIEB Quick-Rack Mudguard 0 recenzií
ORTLIEB Quick-Rack Mudguard
Blatník s montážou na nosiče Ortlieb Quick-Rack
Šírky:
38mm Road
50mm Gravel
72mm MTB
Jednoduchá montáž (rovnaký princíp pre všetky šírky)
... Celý popis
22 €
Doprava 2,4 €, Na sklade
Odporúčaná ponuka bajkovna.com Do obchodu
ORTLIEB Quick-Rack Mudguard
Najlacnejšie ponuky (1) ORTLIEB Quick-Rack Mudguard 20 recenzií Na sklade • Viac variantov
ORTLIEB Quick-Rack Mudguard Šírka: 72mm MTB (do 2,6")
ORTLIEB Quick-Rack Mudguard Šírka: 72mm MTB (do 2,6")
Recenzie (0) ORTLIEB Quick-Rack Mudguard Hodnotenia produktu ORTLIEB Quick-Rack Mudguard
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu ORTLIEB Quick-Rack Mudguard
Blatník s montážou na nosiče Ortlieb Quick-Rack
Šírky: 38mm Road 50mm Gravel 72mm MTB
Jednoduchá montáž (rovnaký princíp pre všetky šírky)
Ortlieb Quick Rack Mudguard / Ortlieb QuickRack Mudguard
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Poradňa ORTLIEB Quick-Rack Mudguard
{"Obľúbené kategórie":[["Slúchadlá cez hlavu","https://sluchadla.heureka.sk/f:2002:105448/"],["Stavebnice ICOM","https://stavebnice-icom.heureka.sk/"],["Príslušenstvo k holiacím strojčekom","https://prislusenstvo-k-holiacim-strojcekom.heureka.sk/"],["Vonkajšie odvodňovacie žľaby","https://odvodnovacie-zlaby.heureka.sk/"],["Dámske halové topánky","https://damske-salove-topanky.heureka.sk/"],["Vône do sušičky Nanolab","https://vone-susicky.heureka.sk/f:42027:47236009/"],["Záťažové švihadlá","https://svihadla.heureka.sk/f:24327:1/"],["Prilby na motorku Arai","https://prilby.heureka.sk/f:8940:1029352/"],["Dámske sandále na pracku","https://damske-sandale.heureka.sk/f:34723:31060633/"],["Sklenené misy ku kuchynským robotom","https://misy-kuchynske-roboty.heureka.sk/f:37693:35033263/"]],"Vybrané značky":[["Blatníky na bicykel Reverse","https://blatniky.heureka.sk/f:7044:11570526/"],["Blatníky na bicykel Haven","https://blatniky.heureka.sk/f:7044:11570531/"],["Blatníky na bicykel Bontrager","https://blatniky.heureka.sk/f:7044:29861350/"],["Blatníky na bicykel Pronett","https://blatniky.heureka.sk/f:7044:37901695/"],["Blatníky na bicykel Kalas","https://blatniky.heureka.sk/f:7044:52293401/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať SM, BDSM pomôcky?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-sm-bdsm-pomocky-c2065-19890/"],["Ako vybrať záhradný domček?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-zahradny-domcek-c5692-20357/"],["Ako vybrať karimatku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-karimatku-c986-20148/"]],"Vybrané produkty":[["ABB Tango 5518A-A2349 B","https://zasuvky.heureka.sk/abb-tango-5518a-a2349-b/"],["Royal Catering RCKM-26","https://odklepavace-kavy.heureka.sk/royal-catering-rckm-26/"],["Bosch MCM 3501 M","https://kuchynske-roboty.heureka.sk/bosch-mcm-3501-m/"],["BioNebio Brusnice sušené Bio 200 g","https://susene-plody-orechy-semena.heureka.sk/bionebio-brusnice-susene-bio-200-g/"],["Honda EG 5500 CL","https://elektrocentraly.heureka.sk/honda-eg-5500-cl/"],["Shimano RS400","https://naboje.heureka.sk/shimano-rs400/"],["TORO Tryska pre MP 3000 6,7 -9 m, s nast. uhlom 90° - 210°","https://zavlazovace.heureka.sk/toro-tryska-pre-mp-3000-6_7-9-m-s-nast-uhlom-90-210/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}